شهر دریا آخرین اخبار رویدادها و معرفی اماکن گردشگری استان بوشهر


817
9 سپتامبر 2018 ... راههای تشخیص جنسیت اردک نر از ماده ، شما با چند راهکار ساده میتوانید تشخیص دهید اردک نر یا ماده ،5 روش ساده برای تشخیص جنسیت جوجه اردک نر وماده.


817
18 ژانويه 2017 ... رنگهای درخشان در ناحیه سر یا بالها نشان دهنده اردک نر و رنگهای ساده و مات معمولا ویژگی اردکهای ماده است. روش چهارمی هم وجود دارد که به دلیل احتمال صدمه زدن ...


817
27 آگوست 2016 ... وزن گیری در جنس نر در گله ها و یا همان نژادهای گوشتی حدود ۵-۳/۹ کیلوگرم متغیر است و این در حالی است که وزن در جنس ماده همین گونه در همین دسته در حدود ...


817
اردک نر بال و پر رنگارنگ تری نسبت به اردک ماده دارد در حالی که پرهای ماده ساده و ... که ممکن است اطراف آبگیرها ببینید، غذاهای اصلی اردک ها نان و یا پاپ کورن نیست.


817
اردک اسرائیلی یا اردک موسکووی (نام علمی: Cairina moschata) گونه‌ای بزرگ جثه از اردک ... نوع نر این اردک حدود ۷۵ سانتی‌متر درازا دارد و وزنش به ۵ تا ۶ کیلوگرم نیز ...


817
وزن اردک نر بالغ در حدود ۴ تا ۵/۴ کیلوگرم و اردک ماده بالغ ۶/۳ ... ۸۵ گرم بوده و رنگ پوسته آن سفید کرمی یا سبز فام است.


817
20 فوریه 2016 ... 1: از روی صدای اردک ها میتوانید نر و ماده بودن آن را تشخیص. ... در ناحیه سر یا بالها نشان دهنده اردک نر و رنگهای ساده و مات معمولاویژگی اردکهای ماده است.


817
1 ژوئن 2012 ... تا آن زمان آنها باید در محیطی مانند طویله یا آغل یا محیطی پوشیده از شاخ و برگ ..... منم 2تا جوجه اردک دارم میخواستم بدونم از کجا می فهمیم نر اند یا ماده؟


817
8 مه 2016 ... اطلاعات کامل در مورد اردک : اردک یا مرغابی نامی است که معمولاً برای ... وزن اردک نر بالغ در حدود ۴ تا ۵/۴ کیلوگرم واردک ماده بالغ ۶/۳ تا ۴ کیلوگرم است .