شهر دریا آخرین اخبار رویدادها و معرفی اماکن گردشگری استان بوشهر


817
22 آگوست 2017 ... یک گیاه بامبو را در گلدان قرار می‌دهید و با رسیدگی به آن برگ‌هایش زیاد ... این عدد در گیاه بامبو مرگ را برای فرد می آورد و این نشانه خوبی نمی باشد.


817
اگرچه شانس‌آور بودن بامبو برای نگهدارندگان آن یک خرافه به نظر می‌رسد، اما از شواهد ... لاکی‌بامبو که در اصطلاح واردکنندگان گل و گیاه از «گیاهان زنده» به شمار می‌رود به ...


817
25 آگوست 2014 ... به منظور نگهداری گیاه بامبو در خاک ژله ای ابتدا باید بامبو را در آب قرار داد تا ریشه ... آنها معتقدند که نگهداری تعداد دو شاخه، نشانه عشق و ازدواج است.


817
زرد شدن بامبو و از علت های زرد شدن بامبو چه می دانید و علت زرد شدن بامبو چیست و ... زرد شدن زود به زود آب نیز نشانه بیماری گیاه می باشد و نیاز به بررسی گیاه دارد.


817
30 دسامبر 2017 ... خوشبختانه نگهداري از گل و گیاه در فضای داخلی خانه‌ها این روزها بیش از گذشته باب شده كه گیاه بامبو در ميان اين گياهان ازجمله محبوب‌ترین‌هاست.


817
27 فوریه 2013 ... گیاه بامبو بصورت تک شاخه وجود دارد که معمولا برای نگهداری در خانه ها چندین شاخه خریداری می شود و در ... خشک خواهد شد. آیا این نظریه درست است و چرا ؟


817
6 آوريل 2011 ... چيني‌ها معتقدند كه بامبو گياهي خوش‌يمن است و اين روزها اين تفكر شرقي ... تعداد ساقه گیاه بامبو، معنای زیادی دارد و با همین تعداد است که خوش‌یمنی این گیاه برای یک خانه معنا پیدا می‌کند. .... پاکسازی پوست چیست و چگونه انجام می شود؟


817
گیاهشناسی: گیاهی که امروز به بامبو یا بامبوخوش‌شانس معروف است در واقع اصلا از خانواده نی‌ها یا خیزران‌ها نیست و از تیره Dracaena است با نام علمی Dracaena sa.


817
28 ژانويه 2018 ... خشک شدن نوک برگهای بامبو قهوه ای شدن ریزش برگ گیاه بامبو درمان بیماری ... زرد شدن زود به زود آب نیز نشانه بیماری گیاه می‌باشد و نیاز به بررسی ...


817
26 سپتامبر 2017 ... بامبو یا بامبوخوش‌شانس بر خلاف واقع از خانواده نی‌ها یا خیزران‌ها نیست و از تیره " Dracaena" است، برای زیبایی بیشتر این گیاه باید تعداد آنرا فرد ...